Par mums

Vairāk kā 5000 liellopu un aitu audzētāji ik gadu savus izaudzētos dzīvniekus izvēlas realizēt mūsu uzņēmumā un mēs lepojamies ar ik vienu no viņiem.

Mēs zinām, kas ir laba gaļa!

Cēsu gaļas kombināts ir lielākais un jaudīgākais liellopu gaļas pārstrādes uzņēmums Latvijā, kas apvieno mūsdienīgu kautuvi un gaļas sadales cehu. Gaļas pārstrādes uzņēmumi šajā teritorijā, Cēsīs, bez pārtraukuma darbojas jau vairāk kā 100 gadus. Uzņēmums SIA Cēsu gaļas kombināts dibināts 2016. gadā, kopš tā laika pastāvīgi augam, pilnveidojam un investējam ne tikai jaunās ražošanas tehnoloģijās un jaunās iekārtās, bet arī sistemātiski attīstot un pilnveidojot savu darbinieku kompetences.

Mēs nodarbojamies ar liellopu, aitu, kazu un strausu kaušanu, savvaļas un nebrīvē augušu medījamo dzīvnieku liemeņu apstrādi, gaļas sadali, maltās gaļas ražošanu, briedinātas liellopu gaļas iegūšanu.

Mūsu vērtības

Tirgus izpratne un orientēšanās uz klientu

Klientu vēlmes mums ir ļoti svarīgas, jo klients ir mūsu pastāvēšanas pamats. Mūsu klienti un sadarbības partneri ir ne vien Latvijā, bet arī daudzās citās Eiropas valstīs, kā arī ārpus tās. Mums ir svarīga viņu uzticēšanās kā savas nozares līderim Latvijā – atbildīgam ražotājam un uzticamam piegādātājam. Darba procesi ir caurskatāmi, tāpat kā izejvielu un gatavās produkcijas izcelsme.

Kvalitātes politika

Uzņēmumā ir ieviesta kvalitātes vadības sistēma, kura nepārtraukti tiek uzraudzīta un pilnveidota. Uzņēmums darbojas pēc starptautiskā pārtikas drošības vadības sistēmas standarta ISO 22 000 FSSC, ir sertificēts kā bioloģiskās pārstrādes uzņēmums un ieguvis nacionālās pārtikas kvalitātes shēmas “Zaļā karotīte” sertifikāciju.Mēs pilnībā kontrolējam visus ražošanas posmus un esam atbildīgi par saražoto gatavo produkciju.

Dzīvnieku labturība

Visus posmus, sākot ar dzīvnieku pārvietošanu uz kautuvi, atpūtināšanu un kaušanu veicam tā, lai dzīvniekam nerastos nevajadzīgs stress un ciešanas. Dzīvnieku labturības uzraudzību veic uzņēmuma speciāliste, sertificēta labturības inspektore.

Misija

Veicināt lopkopības nozares attīstību Latvijā , radot iespēju Latvijas dzīvnieku audzētājiem savus dzīvniekus realizēt Latvijā un izglītot patērētājus par kvalitatīvu produkciju – augstvērtīgu gaļu ar labām īpašībām un garšu.

Vīzija

Saglabāt vadošo pozīciju Latvijas gaļas pārstrādes uzņēmumu vidū. Ar mūsdienīgiem risinājumiem radīt atbilstošus apstākļus, lai zemnieki varētu veiksmīgi realizēt nobarotos lauksaimniecības dzīvniekus, savukārt patērētāji – saņemtu kvalitatīvu un drošu produkciju.

cgk-slogan