Liellopu iepirkšana

SIA “Cēsu gaļas kombināts” ir vadošais un pieredzes bagātākais pilna servisa lopu iepirkšanas uzņēmums Latvijā. Iepērkam liellopus, aitas, kazas, strausus, fermās audzētus savvaļas dzīvniekus un medījumus visā Latvijas un Igaunijas teritorijā. Klienti mums uzticas, jo esam drošs lopu iepircējs – piedāvājam augstu cenu, piemaksas, pārskatāmu, ērtu un uzticamu iepirkuma procesu un tūlītēju samaksu. Pieteikt darba dienās no plkst. 8:00 līdz 17:00. Uz elektronisko pieprasījumu atbilde tiek sagatavota stundas laikā.

ZVANIET PA TĀLRUNI

+371 26006686

Zvanot uz šo telefona numuru tiksiet savienots ar šajā brīdī pieejamo liellopu iepirkuma aģentu – Māru, Dinu vai Mārīti vai aizpildiet lopu pieteikšanas formu.

Ātrs, ērts un uzticams iepirkuma process

Tā ir priekšrocība, kas padara mūsu tuvus saviem klientiem. Apkalpojam privātpersonas un juridiskas personas. Vairāk kā 5000 liellopu un aitu audzētāji ik gadu savus izaudzētos dzīvniekus izvēlas realizēt mūsu uzņēmumā.

1

Jūsu liellops

2

Mūsu aģents

3

Bezmaksas transports

4

Pārstrāde

5

Atskaite

6

Nauda Jūsu kontā

3 darba dienu laikā

SIA Cēsu gaļas kombināts iepērk dzīvniekus par augstām cenām visā Latvijas un Igaunijas teritorijā. Lai iepirkuma procesu padarītu pēc iespējas ātrāku, ērtāku un vienkāršāku, saviem klientiem nodrošinām, bezmaksas lopu savākšanu, transportēšanu, svēršanu, izdevīgāko iepirkuma cenu un ātru samaksu – 3 darba dienu laikā, jeb pēc vienošanās. Par apjomu un bioloģiski audzētiem liellopiem veicam piemaksas. Mūsu aģenti labprāt sniegs nepieciešamo informāciju par dzīvnieku iepirkuma cenām, samaksas kārtību, transporta organizēšanu un citiem Jums interesējošiem jautājumiem.

Detalizētu informāciju par liellopa liemeņu klasifikāciju var atrast šeit

    Aizpildiet lopu pieteikšanas formu


    * - obligāti aizpildāmie lauki

    cgk-slogan