Aktualitātes

Vadošā pārtikas izstāde Eiropā – Anuga 2023

If you think of meat, think of us!

Anuga izstāde ir unikāls pasākums, kas zem viena jumta pulcē cilvēkus no visām dzīves jomām, lai dalītos un baudītu kopīgu interesi. Izstāde nodrošina platformu privātpersonām un uzņēmumiem, lai iepazīstinātu citus ar saviem produktiem, idejām un jauninājumiem.

“Cēsu gaļas kombināts” un “Rēzeknes gaļas kombināts” izcēlās Eiropas lielākajā pārtikas un dzērienu izstādē “Anuga 2023” Ķelnē, Vācijā. Bija absolūts prieks apmeklēt un izjust šo ceļojumu, kas piepildīts ar inovatīvām garšām, radošumu un idejām. Mūsu smagais darbs, centība un komandas gars bija galvenais, lai šis pasākums izdotos. Sākot ar rūpīgu plānošanu un sagatavošanos līdz nevainojamai izpildei, ir skaidrs, ka esam ieguldījuši savu sirdi un dvēseli, lai aizvadītais pasākums vēl ilgi paliktu atmiņā.

Mēs ļoti novērtējām iespēju sazināties ar saviem klientiem, satikt domubiedrus, potenciālos klientus, draugus, kaislīgus šefpavārus, pārtikas entuziastus un nozares ekspertus. Iesaistīšanās sarunās, ideju apmaiņa un vērtīgu sakaru veidošana bija izstādes spilgtākais notikums. Izstādes laikā iegūtās zināšanas un atziņas ir patiesi nenovērtējamas.
Ievērību un atzinību ieguvām uz Eiropas skatuves.
Šī ir viena pārliecinoša liecība, ka esam uz pareizā ceļa, piedāvājot augstākās klases produktus un pakalpojumus!
Mēs turpinām strādāt, lai kļūtu vēl labāki!

Paldies visiem par izstādi. Ceram uz turpmāko sadarbību un kopīgiem panākumiem.