Aktualitātes

PET FOOD – svaigbarība lolojumdzīvniekiem

Mēs visi vēlamies saviem mājdzīvniekiem to, kas viņiem ir vislabākais!

No regulārām pastaigām un aktivitātēm, veterinārārsta vizītēm līdz gardām maltītēm un mājīgām gultām – mēs cenšamies nodrošināt saviem pūkainajiem pavadoņiem laimīgu un veselīgu dzīvi.Viens no mājdzīvnieku aprūpes aspektiem, kas pēdējos gados ir guvis popularitāti, ir neapstrādāta lolojumdzīvnieku barība, kas būtībā ir diēta, kas atspoguļo to, ko mūsu mājdzīvnieku senči ēda savvaļā. Šī barošanas metode ietver termiski neapstrādātu maltīti, dabīgu sastāvdaļu veidā, un tai ir vairākas ievērojamas priekšrocības.

Uzlabota gremošana: neapstrādāta lolojumdzīvnieku barība bieži satur viegli sagremojamas sastāvdaļas, kas var samazināt Jūsu mājdzīvnieku gremošanas problēmu risku. Suņi un kaķi ir attīstījušies, lai efektīvi apstrādātu jēlu gaļu un kaulus, un šāda to barošana var palīdzēt veicināt veselīgu gremošanu.

Mirdzošāks kažoks un veselīgāka āda: dabiskās un sabalansētās barības vielas, kas atrodamas neapstrādātā lolojumdzīvnieku barībā, var radīt mirdzošāku kažoku un veselīgāku ādu Jūsu mājdzīvniekiem. Augstas kvalitātes olbaltumvielas un neaizstājamās taukskābes atbalsta vispārējo ādas un apmatojuma veselību.

Spēcīgāka imūnsistēma: labi sabalansēts neapstrādāts uzturs var uzlabot Jūsu mājdzīvnieka imūnsistēmu, padarot tos izturīgākus pret slimībām un infekcijām. Dabīgie vitamīni un minerālvielas neapstrādātā barībā var palīdzēt aizsargāt Jūsu mājdzīvnieka veselību.

Paaugstināta enerģija un vitalitāte: Daudzi mājdzīvnieku īpašnieki ir novērojuši, ka viņu mājdzīvniekiem ir vairāk enerģijas, kad viņi ievēro neapstrādātas barības diētu. Tas, iespējams, ir saistīts ar augstas kvalitātes uzturvielām un to, ka nav pildvielu un piedevu, kas parasti atrodamas komerciālajā lolojumdzīvnieku barībā.

Uzlabota svara kontrole: neapstrādātas lolojumdzīvnieku barības diētas var palīdzēt kontrolēt svaru, jo tās parasti satur mazāk ogļhidrātu un pildvielu. Tas ir īpaši noderīgi mājdzīvniekiem, kuriem ir nosliece uz aptaukošanos.

Alerģijas un jutības samazināšana: daži mājdzīvnieki cieš no pārtikas alerģijām vai jutīguma, ko bieži izraisa mākslīgās piedevas un zemas kvalitātes sastāvdaļas, kas atrodamas komerciālajā lolojumdzīvnieku barībā. Neapstrādāts uzturs, kas nesatur šīs vielas, var palīdzēt mazināt šīs problēmas.

Mazāk pildvielu un piedevu: Komerciālā lolojumdzīvnieku barība bieži satur pildvielas un piedevas, kas var nenodrošināt nozīmīgu uzturvērtību. Izmantojot neapstrādātu lolojumdzīvnieku barību, Jūs labāk kontrolējat, ko Jūsu mājdzīvnieks patērē, nodrošinot, ka tie saņem nepieciešamās uzturvielas.

Pielāgojama diēta: varat pielāgot neapstrādātas lolojumdzīvnieku barības diētu, lai tā atbilstu Jūsu mājdzīvnieka īpašajām vajadzībām. Piemēram, ja Jūsu mājdzīvniekam ir uztura ierobežojumi vai alerģijas, varat atbilstoši izvēlēties sastāvdaļas.

Lai gan neapstrādāta lolojumdzīvnieku barība piedāvā daudzas priekšrocības, ir svarīgi konsultēties ar savu veterinārārstu, pirms veicat būtiskas izmaiņas Jūsu mājdzīvnieka uzturā. Tie var sniegt norādījumus par pareizu uzturvielu līdzsvaru un nodrošināt, ka tiek apmierinātas Jūsu mājdzīvnieka īpašās veselības vajadzības.

Cēsu gaļas kombināta specializētajā veikalā Gaļas Bode (miera iela 19, Cēsis)  ir iespējams iegādāties svaigbarību dzīvniekiem. Barība tiek pārdota saldētā veidā un viena iepakojuma svars nepārsniedz 1kg. Pieejami 3 dažādi maisījumi, katra dzīvnieka gaumei. 

*SIA Cēsu gaļas kombināts ražotie lolojumdzīvnieku barību maisījumi nav sabalansēta maltīte, tas ir viens no sabalansētas maltītes komponentiem.